رسانه کُردی

اَگرین دات کام، اولین موتور جستجوگر به زبان کُردی، گوگل کُردی

 روناهیا دل / مدتی است که پرتال جستجوی وب بنام آگرین دات کام راه اندازی شده است و هر روز بر شمار کاربران آن افزوده می شود. تصمیم گرفتم که برای اولین بار خدمات این پرتال کردی زبان را برای کُردهای ایران معرفی نمایم تا که بتوانند از خدمات رایگان این پرتال استفاده کنند و فعالیت های خود را بر روی این پرتال به دو لهجه ی کرمانجی و سورانی منتشر کنند، علاوه بر این کار می توانید زبان کردی کرمانجی را در این پرتال بهتر یاد بگیرید

 

www.Egrîn.com

اَگرین دات کام کلا به زبان کردی می باشد، می توانید مانند گوگل از آن برای جمع آوری و جستجوی اطلاعات استفاده کنید. تکنولوژی این پرتال مانند گوگل قوی می باشد و اولین موتور جستجوگر به زبان کردی می باشد که تمام سایت های کردی زبان را گردآوری و برای شما تقدیم می کند.

روناهیا دل / اَگرین دات کام

روبوت های اَگرین دات کام هر لحظه درون سایت های کردی زبان در حال جستجو هستند و اطلاعات آنان را جمع آوری می کنند، تا تمام اطلاعات این سایت ها بر روی سرورهای اگرین دات کام در دسترس کاربران باشد.( البته بغیر از اظلاعات محرمانه )

شما علاوه بر جستجوی اطلاعات بر روی این پرتال، می توانید از خدمات ساخت رایگان وبلاگ و ایمیل هم بهره مند شوید مانند نمونه : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید و blog.egrin.com  .

همچنین می توانید اخبار را بخوانید، ویدیوها را جستجو نمایید، عکس ها را جستجو نمایید،. شما می توانید به راحتی برای خود حساب کاربری در پرتال اگرین دات کام بسازید و به معرفی خودتان و یا فعالیت هایتان بپردازید.

با اَگرین فرهنگ هم می توانید از ده ها زبان دیگر به زبان کردی و بالعکس ترجمه های خود را انجام دهید، اگرچه این فرهنگ هنوز هم در مرحله آزمایشی می باشد و به زودی کامل خواهد شد

با تکنولوژی پیشرفته و قوی اگرین دات کام خدمات اخبار را هم ارائا می دهد، اگرین اخبار از تمام آژانس ها و سایت های خبری کردی زبان اخبار را گردآوری می نماید و در دسترس شما کاربرانش قرار می دهد. اخبار پرتال اگرین همیشه آپدیت می شوند. نرم افزار آندروید آگرین هم برای گوشی های آندروید منتشر شده است و برای گوشی های آیفون هم در راه است.

از خدمات آگرین دات کام:

موتور جستجوگر، اخبار اگرین، ویدیو آگرین، عکس آگرین، اگرین فرهنگ، اگرین رادیو و تلوزیون، ساخت رایگان وبلاگ.


برای خواندن این خبر با زبان کردی کرمانجی بر روی لینک زیر کلیک کنید:

http://www.ronahiyadil.ir/kur/medya/72-egrin.html

 

اضافه کردن نظر

لطفا دیدگاه خود را به زبان فارسی بنویسید! از انتشار دیدگاه ها به غیر از زبان فارسی در این بخش معذوریم!
توجه: دیدگاه های فارسی در بخش فارسی و دیدگاه های کُردی در بخش کُردی منتشر می شود!


کد امنیتی
تازه کردن